Villa Taşıma

Villa taşıma işlemlerinde genellikle minimum 2 günlük bir çalışma önerilmektedir. Bunun nedeni ise eşyaların yoğun olmasıdır. Sektörümüzde villa taşımacılık hizmetini profesyonelce ve sorunsuz gerçekleştirebilecek nakliye firması sayısı oldukça azdır. Bu işlemi sıradan bir nakliye şirketi ile gerçekleştirmeniz halinde gerek maddi anlamda ve gerekse manevi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Villa Taşıma

Villa Taşıma Hizmetleri

Firmamız bu tarz yoğun nakliye işlemlerinde, taşıma öncesi ekspertiz görevlendirmekte ve ekspertizin raporu sonucu bir çalışma planlaması yapmaktadır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi genelde 2 veya 3 günlük bir çalışma ile taşıma işlemi sorunsuz gerçekleştirilir.

1. günde evinize gelen personelimiz eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj işlemlerini yapmaktadırlar. 2. gün ise taşıma ve yerleştirme işlemleri yapılarak nakliye süreci tamamlanmış olur.

Evden eve nakliyat sektöründe 1997 yılından beri hizmet veren firmamız villa nakliye işlemleriniz de sizlere uzman ve deneyimli ekibi ile güvenli ve hasarsız bir hizmet sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz…