İstanbul İzmir Arası Nakliyat

İstanbul ve İzmir’de şubeleri bulunan bir nakliyat firması olarak İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetlerini ekonomik fiyatlara sıklıkla gerçekleştiriyor olmamız, daha çok tercih edilmemizi sağlamaktadır. Her iki ilimiz arasında komple ev eşyası yanı sıra ofis ve parça eşya taşıma hizmetleri de sunmaktayız.

İstanbul İzmir Arası Nakliyat

İstanbul İzmir Arası Nakliyat

Seferlerimiz karşılıklı organize edildiğinden taşıma fiyatlarımız hizmet kalitesi firmamız ile aynı olan firmalara oranla %20-25 oranında daha uygundur. Sizler de uygun nakliye fiyatları ile ev eşyanızı her iki ilimiz arasında taşımayı planlıyorsanız firmamızla görüşebilirsiniz.

Nakliyat hizmetlerimiz eşyalarınızın paketlenmesi, de-montaj ve montaj ve yerleştirme işlemlerinin yapılması şeklinde olup itinalı ve titiz bir çalışma yapılmaktadır. Taşımalarınızı şirketimize ait reklam ve logolu araçlarla gerçekleştirmekteyiz. Kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Türkiye’nin en iyi nakliyat firmalarından biri olan şirketimiz eşyalarınıza gerekli özen ve hassasiyeti göstererek yeni adresinize sorunsuz ve hasarsız ulaşmasını sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi ve fiyat için firmamızı arayabilir veya mail atabilirsiniz…