Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında İstanbul Maltepe’de Tekin ÇAÇANOĞLU ve kardeşleri tarafından kurulan bir aile şirketidir. İlk nakliye aracı 1983 model Ford Kamyon olan şirketimiz kısa zamanda araç sayısını 3’e çıkartıp önce Levent Şubesini ve daha sonra da İzmir şubesini hizmete açarak şehiriçi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini tüm ülke geneline vermeye başlamıştır.

2000 yılında İzmir şubesinin hizmete açılması ile özellikle İstanbul İzmir arası nakliyat işlemlerine hız veren firmamız, daha sonra yoğun talepler üzerine parça eşya taşıma hizmetini de vermeye başlamış olup, sektöre yeni bir iş kolunun açılmasına katkıda bulunmuştur.

Şuan bünyesinde 15 adet şehirler arası nakliyat kamyonu ve 5 adet şehiriçi nakliye aracı bulunan şirketimiz uzman ve deneyimli kadrosu ile tüm yurt geneline kendi özmal araçlarıyla taşıma yapan tek nakliyat firmasıdır. Eşyalarınızın güvenli ve sağlıklı taşınması için her türlü tedbir firmamız tarafından önceden düşünülerek alınmakta ve sorunsuz bir taşıma işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz şuan evden eve nakliyat hizmeti sağlamakta olan bir kurumsal firmanın sahip olması gereken tüm belgelere sahip olup, her türlü ekip ve ekipmanı eksiksiz bünyesinde bulundurmaktadır.

K-3 Yetki Belgesi

K-3 Yetki Belgesi

2+1 Nakliye Aracımız

2+1 Nakliye Aracımız

3+1 Nakliye Aracımız

3+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız