Eşya Depolama

Son yıllarda İstanbul’da artan kentsel dönüşüm ile binası yenilenecek birçok vatandaşımız eşyasını güvenli bir şekilde depolayacağı depolama alanı aramaktadır. Bu hizmeti profesyonelce sağlayan nakliye firmalarından yardım alınmakta ve yüksek kira giderleri ödenmemektedir. Firmamızda yaptığı çalışmalar ile eşya depolama hizmetini en uygun fiyatlarla sunmakta ve sizleri büyük maliyetlerden kurtarmaktadır.

İstanbul Anadolu yakası Kartal’da bulunan depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre kadar muhafaza edebilirsiniz. Depolama alanlarımızın hepsi yüksek basamaklı yerler olup, kesinlikle nem ve rutubet barındırmaz. Ayrıca tüm depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile korunmaktadır.

Firmamız müşterimizin isteğine bağlı olarak eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması konusunda da çözümler sunmaktadır. Eşyalarınız uzman personelimizce paketlenmekte ve sağlıklı bir şekilde taşınması gerçekleştirilmektedir.

Not: Depolama hizmeti alırken firmanın güvenilir ve en önemlisi Kurumsal bir şirket olup olmadığına dikkat ediniz. Ev eşyası taşımacılığında yer alan korsanlar, depolama hizmetinde de karşınıza çıkabilir. Bunun için firmanın yerini ve deposunu yerinde görmenizin faydalı olacağını belirtiriz…

Eşya Depolama - 1

Eşya Depolama – 1

Eşya Depolama - 2

Eşya Depolama – 2

Eşya Depolama - 3

Küçük Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Büyük Eşya Paketleme